Hizmetlerimiz

Akterm Enerji dinamik ve yenilikçi kadrosuyla Yenilenebilir Enerji santrallerinin fizibilite çalışmalarından test ve devreye alınmasına kadar müşterilerine proje, tasarım ve taahhüt alanlarında hizmet sunmaktadır. 

Firma olarak enerji yatırım projelerinde en önem verdiğimiz hususlar olan verim ve kısa geri dönüş sürelerini sağlamak için mühendislik konusunda dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında Enerji santrallerinin fizibilite, proje, tasarım, taahhüt ve işletmesi, mevcut santrallerdeki enerji verimliliğin yükseltilmesi, atık ısı kazanımı, kojenerasyon,trijenerasyon sistemlerin tasarım ve uygulaması bulunmaktadır.

Yenilenebilir Enerji

Endüstriyel Tesisatlar

Enerji Verimliliği ve Geri Dönüşüm

Konfor Tesisatı
Akterm Enerji

Şirketimiz Yenilenebilir Enerji ve Enerji verimliliği alanlarında hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. İnsanoğlunun yaktığı ilk ateşten beri süregelen enerji kaynaklarının kullanılması sürecinde doğayla savaşma paradigması, günümüzde etkisini gördüğümüz iklim değişiklikleri ile beraber yadsınamaz bir gerçeklik olarak, hükmünü yitirmiştir..

Hizmet talebi için bize ulaşın.