Şirketimiz Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği, Geri Dönüşüm konularında hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

İnsanoğlunun yaktığı ilk ateşten beri süregelen enerji kaynaklarının kullanılması sürecinde doğayla savaşma paradigması, günümüzde etkisini gördüğümüz iklim değişiklikleri ile beraber yadsınamaz bir gerçeklik olarak, hükmünü yitirmiştir. Akterm Enerji, doğaya rağmen değil doğayla beraber düsturuyla enerji kaynaklarımızın revizyonunun gerekliliğini göz önüne seren bu süreçte, sürdürülebilir gelecek için rüzgar, biyogaz, hidroelektrik, jeotermal, güneş gibi yenilebilir enerji kaynaklarının verimli, insan ve çevre güvenliği odaklı kullanımı için projeler tasarlamakta ve uygulamaktadır.

Sektöre Yeni Ufuklar Çiziyoruz

Hakkımızda
Vizyonumuz
Misyonumuz

Akterm Enerji olarak vizyonumuz dünyanın sürdürülebilir geleceğine katkı sunan ve bu gelecekte enerji verimliliği odaklı değerli projeleri tasarlayıp üreten dünyadaki öncü firma olmaktır.

Enerji Santrallerinin verimlilik, kalite, uygun maliyet odaklı olarak tasarım ve projelendirmesini yapıyoruz. Mevcut üretimde olan santrallerde gerekli revizyonları düşük üretim duruş süreleri içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz. Yeni kurulacak olan enerji santrali projelerinin taahhüdünü kalite ve verimlilik çerçevesinde zamanından önce teslim ediyoruz.

Neden Akterm Enerji

Güvenilir Hizmet Güvenilir Hizmet

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize verdiğimiz sözleri tutuyor ve işin her safasında kaliteden ödün vermeden kontrolü sağlıyoruz.


Kalite Kalite

Öngörülebilir tüm durumları düşünerek, fenni standart ve kaidelere bağlı uygulanabilir tasarımlar oluşturuyor ve uygulama anında proje kaynaklı eksiklikler olsa bile gerekirse ilgili tasarımı yeniden yaparak sürekli kontrol halinde kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak projeleri hayata geçiriyoruz.


Zamanında Teslimat Zamanında Teslimat

Zamanın en önemli kaynak olduğunun bilincinde olan yönetim kadromuzun liderliğinde, kalite ve projeden ödün vermeden lojistik ve kaynak yönetimini doğru planlayarak işlerimizi zamanından önce teslim ediyoruz.


Profesyonel Ekip Profesyonel Ekip

Konusunda eğitimli, kendini sürekli güncelleyen, profesyonel, tecrübeli, ahlaklı, kolektif çalışmanın bireyin önünde olduğunun farkında olan mühendis, tekniker ve usta kadromuzla her türlü mühendislik problemine çözüm getiriyoruz.